Diren İzmir

Merhabalar,

 

Upuzun bir süredir yazı yazmıyorum, Tumblr v.s şeklinde yayınlarımı sürdürüyordum. Tekrar buraya dönme kararı aldım. Bu sivil direniş esnasında çektiğim fotoğrafları bol bol yayınlamayı, en azından farklılığı göstermeyi planlıyorum.

 

Mümkünse kullanmak istediğiniz fotoğrafları Kaynak belirtirseniz memnun olurum, yok uğraşmıyım derseniz de canınız sağolsun =)

 

Sevgi ve Saygılarımla..

Şiddete HAYIR!

Paylaş

Etiketler: , , , ,

Garibitasyon!

Çok garip bir durumdayım bu aralar, aşk var bolca içimde, sevgi var… Olmasını beklemediğim bir değişim var. Hoşuma gitmiyor değil bu değişim, ellerini daha sıkı tutuyorum artık, nefesimi daha çok çekiyorum kokunla… Seni seviyorum daha da çok, daha da Kesin!

 

24 Eylül 2011

Gerçekten anlamam gereken, unutmamam gereken doğum günüm… Ne yapmam doğru ne yapmam yanlış bilemiyorum. Gerçi bu saatten sonra ne olacağına dair hiç bir düşüncem de yok… Zaman o kadar garip birşey ki, sevgiliyi beklerken, acı çekerken, sıkıntı çekerken geçmez de güzel şeyler olduğunda akıp gider.. Çok acı çekiyorum evet. Çok daha fazlası da yolda… Biliyorum, yaptıklarımın farkındayım.. Güzel günler gelecek sanırım… ya da umarım… 24.doğum günümde geçen 23 yıl için ancak bir basit gülümseme kaldı elimde.. Sevgiyle kalın..

Etiketler: ,

“O”

Küçük tatlı bir tanecik varlığım o.. “O” o kadar farklı ki, hayatın ne olduğundan tut, verilen değerlere,düşünülen hayallere, gelecek planlarıma, hayatımın düzenlenen en ufak parçasına kadar herşeyde o var.. O olmasaydı, nasıl bir hayatım olacağını ya da nerede olacağımı tahmin bile edemiyorum.. Şimdilik 43 tanecik ay oldu…Nasıl geçti, seni ilk gördüğümdeki o çekingen kız nerede? sen yokken ben nasıl yaşıyordum bilmiyorum…Sen ben oldun, bense sen…Aynı anda nefes alıp aynı anda veriyoruz, bakıştığımız zaman gerçekte ne demek istediğimizi anlıyoruz, yazı yazıyoruz, okuyoruz…

Aynı anda seviyoruz ve aynı şeylere gülüyoruz, aynı şeylere inanıyoruz… Evet sen olmazsan yapamam…

Seni Seviyorum…

19.02.2007, …. , 19.09.2010, …. , ∞

Gel…

hayat o kadar zor ki bu aralar ne zaman nerde ne yapsam hiç bişy bilmiyorum.. aşık olmak çok zor, laf yok, söz yok,nefes yok,sıcak bi ten yok!

yaşat beni, hiç olmadığı kadar güzel yaşat.. nefes ver bana hiç tatmamışça,güzelce öp beni, ayrı düşme benden , kopma, asla gitme…

ben iyi olmak istedikçe sen kötülük ver bana..yaşama amacım ol, hayatımın anlamı ol…

bekletme beni, lütfen bekletme… hayat o kadar zor ki bu aralar, nerde ne yapsam hiç bilmiyorum… yaşamak zor, aşık olmak kadar zor…

aşık oldum sana..artık yaşamam gerek… yaşatmıyosun beni, öldürüyosun, yapma! lütfen yapma! gel… nefesim ve sıcağım ol… bu havada,

bu gün, bu saniye benim ol !

hayat o kadar zor ki bu aralar…sen daha da zorlaştırma ! gel..gel..ge..g…

Etiketler: , ,

Blog üzerinde yer alan tüm makaleler Creative Commons lisansı ile korunmaktadır.Kullanım şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala-yapıştır yapılamaz.
© Telih Hakkı 2018 Orsen Sengül
Sitemiz ham madde olarak WordPress kullanmaktadır. | CSS ve XHTML uyumluluğuna sahiptir.